Dnevna ažuriranja o pandemiji COVID-19 biće objavljivana na ovoj stranici. Autor tekstova je Prof. dr Justin Stebbing, MA MA FRCP FRCPath PhD, profesor medicine raka i medicinske onkologije koji radi na Imperial College-u u Londonu i kao glavni urednik u Oncogene-u.

Fondacija Flexitarian Society Foundation ima eksluzivno pravo da deli njegove izveštaje javnosti u Srbiji.

Izveštaj za 19.3.2021

Izveštaj za 20.3.2021.

Izveštaj za 23.3.2021.

Izveštaj za 24.3.2021.

Izveštaj za 29.3.2021.

Izveštaj za 30.3.2021.

Izveštaj za 3.4.2021

Izveštaj za 8.4.2021.

Izveštaj za 9.4.2021.

Izveštaj za 13.4.2021

Izveštaj za 14.4.2021.

Izveštaj za 15.4.2021.

Izveštaj za 16.4.2021.

Izveštaj za 18.4.2021.

Izveštaj za 19.4.2021.

Izveštaj za 20.4.2021.

Izveštaj za 21.4.2021.

Izveštaj za 23.4.2021.

Izveštaj za 25.4.2021.

Izveštaj za 27.4.2021.

Izveštaj za 28.4.2021.

Izveštaj za 29.4.2021.

Izveštaj za 4.5.2021.

Top